روز 50:نیمه راه

ساخت وبلاگ
چکیده : به خودم میبالم از اینکه سعی میکنم قدم های محکمی بردارم و به دنبال هدفم بروم و سماجت داشته باشم،البت... با عنوان : روز 50:نیمه راه بخوانید :

به خودم میبالم از اینکه سعی میکنم قدم های محکمی بردارم و به دنبال هدفم بروم و سماجت داشته باشم،البته الان که به نیمه راه چالشم رسیدم یاد گرفتم سماجت زیاد هم خوب نیست.

بازم رسیدم به حرف همیشگی خودم .منظورم کلمه تعادل هستش،بله تعادل در هرکاری خوبه،ادم نباید از اینور بوم بیافته ،نه از اونور بوم.

توی این 50روز خیلی چیزها یاد گرفتم و سعی کردم اجرا کنم،وقتی چیزیو یاد میگیری و بهش عمل میکنی ،تغییر اهسته اهسته صورت میگیرد اما به شرط اینکه تو تکرارش کنی.

امرو، رابر هوا بارونی بود و هنوزم صدای شرشر ناودون میاد و سکوت شب رو میشکونه،این صدا باعث میشه زندگی ادم از یکنواختی در بیاد و به فکر خیلی چیزها بیافته دقیقا عین دوره ذره بین که زندگی منو از یکنواختی در آورد و منو به فکر چیزهایی انداخت که خیلی وقتها پیش باید انجامشون میدادم.

اما به قول دوست خوبم در اقیانوس زمان هر وقت ماهی خودت رو گرفتی تازه است😊✌

خوشحالم که سال 97_96 ذره بین رو برداشتم و گرفتم روی تمام افکارم،روی زندگیم،روی داشته ها و نداشته هام.

وقتی با خودم روبرو میشم لذت میبرم،هیچوقت حالم بد نشده ،چون یه پله رفتم جلو و یکی از مشکلاتم رو پیدا کردم و واسه درمانش یه قدم برداشتم 

بله الان نیمه راه منه ،همیشه تلاش کردم تا سر قولم بمونم.

الان ساعت 11:40 دقیقه شب سشنبه است و من با ارامش کامل پنجاهمین وبلاگ خودم رو نوشتم👧.

 اخرین کلام من 👈فقط باید بخواهی تا اتفاقی بیافته 💪.

                           سه شنبه 1397/01/21 . ساعت 23:40شب

روز55:دختری در باد...
ما را در سایت روز55:دختری در باد دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت: 3:08